Šviesos kariai

Kovo 11 bėgimas Jonavoje PDF Spausdinti El. paštas
  
Pirmadienis, 12 Kovas 2012 10:42

Nepaisant prasto oro gausiausias šiais metais Šviesos karių būrys, varžėsi nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti skirtame bėgime “A. Kulviečio obeliskas - Jonava”. Mūsų buvo net 10, pirmą kartą trasoje šiais metais išvydome Aušrą ir Povilą. Orai šyla, tad manau, kad mūsų gretos tik didės.

Gausiai dalyvavome ne tik mes - pagrindinėje 12,5  km. distancijoje finišą pasiekė iš viso 329 bėgikai. Tai patvirtina, kad Jonavos bėgimas yra vienas iš populiariausių Lietuvoje. Smagu buvo matyti visiškai naujų veidų bėgimo trasoje. Taip pat pradžiugino tai, kad nepaisant didelio dalyvių skaičiaus rezultatai buvo patalpinti tą patį vakarą. Rezultatus galite rasti čia: http://www.dbtopas.lt/takas/lt/varz/2012019

Šventę šiek tiek sujaukė Jonavos policijos ekipažo susidūrimas su bėgimo taurės starto finišo "pūsle". Pastaroji per incidentą buvo nepataisomai sugadinta. Kavaliauskų pajėgos buvo nuvykusios aiškintis į Jonavos policijos komisariatą. Pareigūnas gailėjosi dėl savo poelgio, todėl taurės organizatoriai ir VŠĮ vadovybė pasitarus nusprendė nebausti nusikaltusio pareigūno. Pareigūnas prižadėjo daugiau neprasižengti.

Tuo tarpu prie komisariato buvo galima išvysti tokį vaizdelį.

Atnaujinta ( Pirmadienis, 12 Kovas 2012 10:45 )
 

Komentarai  

 
0 #1 2012-03-12 15:27
Patapote "žymiausiais" Jonavos policijos ieškomaisiais - jei esate "prikalti" prie sienos, ar geriausiais ieškotojais - jei suradote "nusikaltėlių" net policininkų tarpe ? :)
Cituoti
 

Komentuoti


Saugos kodas
Atnaujinti

Reklaminis skydelis
Visos teisės saugomos © 2014 Šviesos kariai.
Joomla! yra nemokama programinė įranga, platinama pagal GNU/GPL licenziją.