/ Uncategorized / „Šviesos karių“ būrys sėkmingai įveikė 101 km Nida-Būtingė

„Šviesos karių“ būrys sėkmingai įveikė 101 km Nida-Būtingė

admin on 2015 gegužės 8 - 9:11 Uncategorized

Tradiciškai pirmąjį gegužės savaitgalį bėgimo klubo „Šviesos kariai“ atstovai dalyvauja ištvermės bėgime Nida-Būtingė.

Tai nėra varžybos laikui, kiekvienas sportininkas sau yra varžovas ir kiekvienas tampa nugalėtoju, įveikęs visą atstumą.

Šiemet prie starto linijos Nidoje išsirikiavo 14-ka pasiryžusių įveikti 101 km iki Būtingės.

Atstumą buvo galima įveikti ne tik bėgant: dalį trasos kai kurie važiavo dviračiu. Esminė sąlyga – negalima naudoti motorinių transporto priemonių.

Dar viena svarbi detalė – pats sportininkas yra atsakingas už save, už savo saugumą, sveikatą, palaikymą, maitinimą – viskuo pasirūpinti teko pačiam: gėrimais, užkandžiais, palyda.

Sportininkus lydėjo permainingos oro sąlygos: starto metu 7 val. Nidoje vyravo rytinė ramybė, Klaipėdoje pasitiko saulė, o Palangoje nuplovė stipri liūtis.

Nepaisant visų iššūkių, visi dalyviai sėkmingai finišavo, Būtingėje juos pasitiko renginio organizatoriai, kurie sportininkus sušildė arbata, įteikė simbolinius ištvermės žygio „Nida-Būtingė 101 km“ marškinėlius.

Jie buvo įteikti tik tiems, kurie visą 101 km atstumą įveikė bėgte. O visi dalyviai, kurie įveikė 101 km, gavo sertifikatus, pažyminčius per kiek laiko ir kokiu būdu buvo įveikti 101 km.

Norintys kitąmet dalyvauti šiame bėgime, turėtų kitų metų kalendoriuje pasižymėti pirmąjį gegužės savaitgalį, nes 2016-aisiais vyks jau 10-asis jubiliejinis Nida-Būtingė bėgimas.

Sprendžiant iš dalyvių rezultatų, per kuriuos jie įveikė atstumą bėgte ar dviračiu, distancija nėra neįveikiama ar skirta tik užkietėjusiems ultra bėgikams. Per metus laiko tikrai yra įmanoma pasiruošti 101 km iššūkiui.