/ Uncategorized / Šviesos karių „Extreme“ bėgimas

Šviesos karių „Extreme“ bėgimas

admin on 2014 rugpjūčio 26 - 17:47 Uncategorized

Rugpjūčio 24 d., sekmadienį, vyko Šviesos karių „Extreme“ bėgimas. Jame ryžosi sudalyvauti ne tik gausus klubiečių būrys, tačiau turėjome ir keletą svečių. Prie mūsų klubo organizuojamo ekstremalaus bėgimo prisijungė klubo draugai Arvydas Gervelė ir Mindaugas Degutis (begikai.lt). Svečiai buvo pakankamai stiprūs varžovai klubiečiams ir kariai parodė savo svetingumą leisdami svečiams užimti garbingas pozicijas. Vakarykštis startas Nike moterų bėgime Šviesos karei – Ramunei Matiukaitei – nesukėlė problemų. Ramunė parodė tikrą kovotojos dvasią ir ryžosi dalyvauti „Extreme“ bėgime. Ramunė parodė pavyzdį kitiems klubo nariams, kurie iš vakaro atidavę visas savo jėgas kituose startuose rinkosi poilsį. Dariui Daunoravičiui iš vakaro vykęs startas, taip pat neleido startuoti „Extreme“ bėgime, tačiau jis kaip puikus klubietis atėjo palaikyti besivaržančių kolegų.

Mūsų gausaus bėgikų būrio neišgazdino ekstremalios oro sąlygos. Jos buvo palankios ekstremaliam bėgimui. Lengvas lietutis 100 metrų ir 400 metrų distancijose buvo palankus Leonui Jasevičiui, kuris abi distancijas įveikė pirmas. Ekstremaliausiu tapo 1500 m bėgimas, kurio metu lietus buvo negailestingiausias. Lietus bėgikams neleido perkaisti, smagiai prausė, plovė prakaitą ir buvo tikra atgaiva tokią „gražią dieną“. Stiprus lietus taip pat tapo Leono sąjungininku. Jis pirmasis pabėgo nuo lietaus ir 1500 m distanciją  įveikė per 5 min 34 sek. 5000 m ir 10000 m distancijose Leonas leido pasižymėti ir kitiems ekstremalaus bėgimo entuziastams. 5000 m nuotolyje greičiausias buvo klubietis Mindaugas Mikalonis. 10000 m distanciją greičiausiai įveikė Šviesos karių ir ekstremalaus bėgimo draugas Arvydas Gervelė.

100m rezultatai: 400m rezultatai:
Vieta Vardas, pavardė Laikas Starto Nr. Taškai Vieta Vardas, pavardė Laikas Starto Nr. Taškai
1 Leonas Jasevičius 12,8 92  100 1 Leonas Jasevičius 1,03 92  100
2 Mindaugas Mikalonis 13,2 97  96,88 2 Mindaugas Mikalonis 1,03 97  100
3 Audrius Jaraminas 13,2 95  96,88 3 Arvydas Gervelė 1,06 99  97,09
4 Mindaugas Degutis 13,7 98  92,97 4 Mindaugas Degutis 1,08 98  95,15
1 Leonas Jasevičius 5,34 92  100 1 Mindaugas Mikalonis 21,07 97  100
2 Mindaugas Mikalonis 5,36 97  99,63 2 Ignas Staškevičius 21,12 93  99,76
3 Ignas Staškevičius 5,39 93  99,06 3 Arvydas Gervelė 21,13 99  99,72
4 Arvydas Gervelė 5,51 99  96,82 4 Mindaugas Degutis 21,58 98  97,58
5 Mindaugas Degutis 5,53 98  96,44 5 Arūnas Dubinskas 23,22 100  89,80
2 Ignas Staškevičius 42,54 93  96,55
3 Mindaugas Mikalonis 43,56 97  94,07
4 Mindaugas Degutis 45,33 98  89,76
5 Leonas Jasevičius 48,49 92  82,02
6 Arūnas Dubinskas 49,04 100  80,74
7 Jurij Dorofejev 49,51 94  79,60
8 Audrius Jaraminas 55,14 95  65,90
9 Ramunė Matiukaitė 0 96  0

Bendri Extreme bėgimo rezultatai, kurie bus įtraukti į klubo turnyrinę lentelę.

„Extreme“ rezultatai
Vieta Vardas, pavardė Starto Nr. Grupė Taškai
1 Ramunė Matiukaitė 96 M-Extreme  76,17
1 Mindaugas Mikalonis 97 V- Extreme  98,11
2 Arvydas Gervelė 99 V- Extreme  96,38
3 Mindaugas Degutis 98 V- Extreme  94,38
4 Leonas Jasevičius 92 V- Extreme  94,03
5 Ignas Staškevičius 93 V- Extreme  92,40
6 Jurij Dorofejev 94 V- Extreme  86,33
7 Audrius Jaraminas 95 V- Extreme  85,66
8 Arūnas Dubinskas 100 V- Extreme  85,34

Prieš „Extreme“ bėgimą mūsų klubo draugas – Nidas Čepkausas palinkėjo sėkmės ir perspėjo, kad 100 metrų gal ir nubėgsime, bet paskui gali tekti ir plaukte iki finišo kapstytis.  Visas distancijas  bėgome ir plaukti nereikėjo, tiesa Nido žodžius prisiminiau, kai bėgome 1500m, bet plaukti neprireikė.

Gera nuotaika, emocijos ir palaikymas tiesiog tryško iš mūsų klubiečių ir draugų. Nepamiršome vienas kito paskatinti ir palaikyti bėgdami. Palydėjome „lyderį“ paskutiniame jo garbės rate ir pasidžiaugėme gerai praleistu laiku ir pasisemtomis (tiesiogine ta žodžio prasme) teigiamomis emocijomis.