/ Klubo partneriai

maistas-sportui
Maistas Sportui“ – tai specializuotų, maisto papildų sportuojantiems bei aktyviai gyvenantiems žmonėms, parduotuvių tinklas Lietuvoje, dirbantis šioje srityje jau daugiau nei 20 metų. Šiuo metu „Maistas Sportui“ tinklą sudaro 9 parduotuvės šešiuose didžiausiuose Lietuvos miestuose.
Klubo nariui suteikiama 15% nuolaida.

855d2-s_sportas_logotipas
Gyvenime žengiame sparčiu žingsniu. Aktyviai sportuojame, dalyvaujame ir organizuojame varžybas, keliaujame. Domimės sporto naujovėmis.
1996 m pradėjome savo veiklą ir tapome švedų kompanijos SILVA Sweden AB atstovais Lietuvoje.
Šiandien mūsų siūlomas asortimentas skirtas profesionalams ir turistams, keliautojams, jūreiviams ir kareiviams. Sportuokite, keliaukite, tobulėkite ir lai Jūsų kūnas neturi amžiaus.
Klubo nariui suteikiama 20% nuolaida.

infoera_transp
Esame UAB „InfoEra“ valdoma parduotuvė, dirbanti nuo 2002 metų ir prekiaujanti visame pasaulyje žinomų gamintojų Fitbit, Garmin, TomTom, RAM-Mount – fizinio aktyvumo apyrankėmis, sportiniais laikrodžiais, GPS navigacijomis, laikikliais elektroninei įrangai ir kita produkcija.
* Atstovaujame žymius gamintojus. Mūsų parduotuvėje galite rasti Garmin, TomTom, Fitbit, Ram-Mount ir kitų populiarių gamintojų produkciją, todėl galime padėti klientui rasti geriausią sprendimą.
* Prekes išbandome patys. Konsultuodami remiamės ne tik gamintojo pateikta informacija, bet ir savo asmenine patirtimi.
* Suteikiame galimybę išbandyti prekes nemokamai. Suprantame, kad išsirinkti sau tinkamiausią prekę tik iš aprašymo nėra lengva, todėl suteikiame galimybę išbandyti prekes prieš jas įsigyjant.
Klubo nariui suteikiama nuo 15% nuolaida.

logo_naujas
Lietuvos bėgimo taurė – tai projektas, kuris vienas iš pirmųjų Lietuvoje į vieną bendruomenę sujungė kelis miestus, kelis bėgimus, kelis bėgimų organizatorius ir daugumą bėgimo profesionalų, mėgėjų ir entuziastų.
Lietuvos bėgimo taurė turi kelis tikslus:
– populiarinti bėgimą Lietuvoje;
– skatinti Lietuvos žmones sportuoti, judėti, varžytis, kovoti tarpusavyje ir susimąstyti apie sveiką gyvenimo būdą, neatsižvelgiant į jų amžių;
– skatinti Lietuvos žmones ne tik varžytis tarpusavyje, bet atrasti atskirų Lietuvos regionų ir miestų gamtos ir architektūros grožį ir kultūrą.
Lietuvos bėgimo taurė nuo 2009 metų pasirenka po 8-12 etapų visoje Lietuvoje iš kurių surinkti duomenys susumuojami, paverčiami taškais ir yra surašomi į bendrą rezultatų lentelę. Nugalėtojai apdovanojami ir informacija apie juos saugoma Lietuvos bėgimo taurės archyvuose.

azia
Azia Spa – tai jaukūs Rytų masažo namai, įsikūrę Vilniaus Senamiesčio širdyje, kuriuose laukiamas kiekvienas, norintis nors trumpam atitrūkti nuo kasdienybės, pajusti tikrą rytietiškojo pasaulio dvasią ir pasimėgauti atpalaiduojančiomis Spa procedūromis bei kvepiančios arbatos puodeliu…
Klubo nariui suteikiama 20% nuolaida.