/ Tadas Milašius

Tadas Milašius

Kas yra Šviesos Karys?

Geras ir nuoširdus bendražygis tiek „maratono mūšyje“, tiek ir gyvenime; visuomet nešantis šviesą ten, kur jos reikia.

Kodėl aš tapau Šviesos Karys?

Laisvalaikiu esu labai prieš bet kokią institucionalizaciją ir „korporatyvą“ (plačiąja prasme), todėl ieškojau tokių žmonių, kuriems tiesiog patinka bėgti, o ne griežtai laikantis suplanuoto treniruočių grafiko „dirbti po darbo“; plius įspūdį padarė Vidmantas – pagalvojau, jeigu visi ten tokie, bus tikrai linksma.

Kodėl noriu kitus pakviesti prisijungti prie Šviesos Karių?

Jeigu norit linksmos kompanijos, gerų patarimų, daug patirties vienoje vietoje ir jokio spaudimo – we want you!

Bėgimo bateliai ir kiti treniruotės reikmenys?

Bateliai: Vivobarefoot Evo ir Stealth, trailui – Vivobarefoot Trail Freak. Kiti reikmenys: Suunto Ambit2, išmanusis muzikai ir ritmui, Ultimate Direction kuprinė; o šiaip aš „gadget geek“ – ką randu, bandau, o tada (paprastai) padedu į stalčių ir nenaudoju (dabar laukiu kojinių, kurios siųs info apie pėdos padėti bėgimo metu – haters gonna hate :))

Kokia distancija?

Ilga! Daugiau laiko sau.

Kur treniruojiesi ir kuris laikas labiausiai tinkamas treniruotėms?

Pastaruoju metu daugiausiai šlifuoju Neries krantinę ir Kalnų parką. Ilgą laiką buvau nuolatinis rezidentas Vingio parke. Ilgesnių treniruočių trasa paprasta – sugalvoju, kur noriu nubėgi tą dieną, ir bėgu (visuomet turiu kortelę, kad taksi parvežtų, jeigu planai ir galimybės nesusišneka).

Įsimintiniausios varžybos?

Stokholmo maratonas 2014 – tuomet supratau, kad ir kokios šventos būtų bėgimo dogmos, net ir jos turi išimtis: iš lagamino ištraukus du dešinius batus teko pakeisti požiūrį į „per varžybas niekada nebandyk nieko naujo, ypač naujų batelių“!; dar per Panevėžio pusės klasikinio triatlono distancijos varžybas likus valandai iki starto automobilyje užtrenkėm dvirati, tad teko ieškoti vietinio „liaudies meistro“ (atidarymas užtruko mažiau nei 30 sek.); o per 1-ąjį Saucony Trail bėgimą po geros darbo vakaronės pasiklydau trasoje (pražiopsojau vieną posūkį, todėl trasą įveikiau „atbulai“) ir vietoj 28 km (kurie ir taip buvo labai sunkūs) teko nubėgti ilgąjį nuotolį (40 km); geriau pagalvojus, man visada sekasi su nuotykiais bėgimų metu, tai kam aktualu – join!

Ką valgai prieš ir po bėgimų (treniruotės, varžybos ir t.t.)?

Per paskutinius keletą metų palaipsniui pereidinėju „sveikos“ mitybos principų – daug gerų riebalų ir mažai angliavandenių. Iš pradžių mečiau kolą ir junk’ą, tada po kokių gerų metų stipriai sumažinau vaisių kiekį, todėl dabar nebeturiu ypatingų maistų, kuriuos valgau prieš/po bėgimų. Anksčiau po varžybų dėjau į skrandį viską, kas buvo arčiausiai (kartais dar taip ir padarau, ypač po Trakų pusmaratonio – kibinai).

Kas priverstų nustoti – bėgti ir sportuoti?

Daug kas. Bet labai tikiuosi, kad iki šios gyvenimo duobės neprieisiu!

Tikslas?

Tikiuosi galėti dar kurį laiką įveikti Nidą-Butingę ir Vilniaus maratoną! Gal dar Klasikinis triatlonas būtų įdomu, bet net bijau apie tai pagalvoti… (nes pagalvoju, o po to niekaip negaliu ir galvos išmesti).

Komentarai išjungti

Komentarai uždaryti.