/ Uncategorized / Pirmasis 2015 metų Šviesos karių susitikimas įvyko!

Pirmasis 2015 metų Šviesos karių susitikimas įvyko!

admin on 2015 vasario 4 - 10:10 Uncategorized

Džiaugiamės, kad pirmasis 2015 metų Šviesos karių bėgimo klubo narių susitikimas įvyko. Jis buvo ypatingas ne tik dėl to, kad buvo pirmasis metų susitikimas. Labiausiai ypatingu jis tapo todėl, kad buvo pagerbti ir apdovanoti visi klubo nariai, kurie pernai buvo patys aktyviausi ir tie, kurie garsino ne tik mūsų klubo vardą, tačiau ir atstovavo Lietuvą, siekdami užsibrėžtų tikslų ar asmeninių rekordų. Praėjusių, 2014, metų Šviesos karių klubo lyderiu tapo Arūnas Dubinskas, kuris dalyvavo net 25 bėgimuose iš 35 įtrauktų į klubo bėgimų tvarkaraštį.

Pirmasis 2015 metų susitikimas buvo ypatingas dar ir todėl, kad pirmą kartą klubo istorijoje mes apdovanojome pačias šauniausias mūsų klubo nares. Būtent Joms skyrėme nemažai dėmesio sausio 29 dienos susirinkime. Apdovanojome jas, skatindami ir toliau uoliai garsinti Šviesos karių vardą. Praėjusių metų Šviesos karių bėgimo klubo lydere tapo Svetlana Čerlina, dalyvavusi 13-oje bėgimų, įtrauktų į Šviesos karių bėgimų kalendorių.

Susirinkimo metu aptarėme gausybę naujovių, kurias mėginsime diegti šiemet. Norėdami pritraukti kuo daugiau narių į savo bėgimo klubą, šiek tiek palengviome informacijos apie įstojimą į klubą prieinamumą. Kadangi gyvename technologijų amžiuje – visą svarbiausią klubo informaciją siekiame sukelti į savo internetinę svetainę, kad kiekvienas norintis rasti kažką svarbaus galėtų tai padaryti lengviausiu būdu.

Susirinkimo metu taip pat aptarėme 2015 metų Šviesos karių bėgimų tvarkaraštį, pildėme jį klubiečių siūlymais ir naikinome iš jo tai, kas mums atrodė neįdomu.

Kaip visi žinome, mūsų bėgimo klubas yra labai ypatingas, nes jame yra daugybė bėgikų, kurie neapsiriboja tradiciniais bėgimais. Vieni jų mėgina užkariauti ultra trail bėgimų viršūnes, kiti siekia užkariauti ištisus žemynus. Šiemet taip pat nesnausime ir mėginsime būti pastebėtais. Todėl bendromis jėgomis sieksime, kad kiekvienas mūsų klubo narys būtų pastebėtas, žinomas ir skatinamas garsinti ne tik Šviesos karių bet ir Lietuvos vardą. Susirinkimo metu aptarėme keletą klubiečių planų 2015 metams ir pažadame, kad artimiausiu metu apie jų planus sužinoti galės kiekvienas iš mūsų.

unnamed1           unnamed2

0 RAŠYTI KOMENTARĄ

Parašykite mums komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *