/ Uncategorized / Suvalkijos pusmaratonis „išmaudė“ bėgikus

Suvalkijos pusmaratonis „išmaudė“ bėgikus

admin on 2015 liepos 11 - 20:09 Uncategorized

Šiandien vyko pirmasis Suvalkijos pusmaratonis. Šiame bėgime dalyvavo gausybė Lietuvoje žinomų bėgikų bei keletas svečių iš Portugalijos. Nė vienas jų nepabūgo starto metu iš dangaus pasipylusio dušo ir ne tik sėkmingai startavo, bet ir įveikė pusmaratonį.

Pirmąjame Suvalkijos pusmaratonyje sėkmingai pasirodė Šviesos karė Svetlana Čerlina, kuri 21 km pliaupiant lietui įveikė per 1:35:06 ir kopė ant antrojo laiptelio apdovanojant nugalėtojas.

marijampole svetlana cerlina 2

Nepailstanti Svetlana šiais metais nepraleidžia progų tapti nugalėtoja. Puikią formą demonstruoja bet kokiomis oro sąlygomis. Ypatingai pasižymėjo Kauno maratono bėgime, kuriame 42 km nuotolį įveikė per 3:39:17 ir absoliučioje moterų įskaitoje užėmė 3 vietą.

Džiaugiamės turėdami tokią Šviesos karę, kuri ryžtingai siekia tapti geriausia!