/ Klubo naujienos / Šviesos karių metinis susirinkimas

Šviesos karių metinis susirinkimas

admin on 2017 kovo 25 - 17:15 Klubo naujienos

Šių metų kovo 23 dieną, Viešbutyje “Europa Royale” įvyko visuotinis klubo narių susirinkimas. Visiems smagu dar kartą pasipasakoti smagiausias 2016 akimirkas, įvykius bei pasidalinti ateities planais šiems metams.
Klubo direktoriui Gintautui Vaičiui pristačius finansines ataskaitas, nariams sutarus dėl turnyrinės lentelės, išsirinkus valdybą bei direktorių prasidėjo smagiausia vakaro dalis –apdovanojimai.
Pirmąją vietą ir klubo lyderiu jau nebe pirmą kartą tapo Vidmantas Ložys. Jis per metus nubėgo 10 įskaitinių bėgimų iš dvylikos bei surinko 1481 tašką.
Antros vietos laimėtoju pripažintas devynis įskaitinius bėgimus bėgęs ir vos vienuolika taškų nuo lyderio atsilikęs Tadas Milašius, 1470 taškų.
Trečiąją vietą su devyniais įskaitiniai bėgimais bei 1436 taškais užėmė Andrius Dapkevičius.
Klubo merginos taip pat neliko be dėmesio ir apdovanojimų: Pirmosios vietos laimėtoja pripažinta ir apdovanota Jurgita Turulienė. Antrąją ir trečiąją vietas pasidalino Svetlana Čerlina bei Šalnė Patkauskienė.
Šviesos Karių vardo garsinimas taip pat svarbus. Čia praėjusiais metais labiausiai pasižymėjo ir buvo apdovanotas Arūnas Dubinskas, jo klubo simbolika papuošti marškinėliai buvo ypač matomi Lietuvos, Lenkijos bei Latvijos trasose.
Susirinkimo metu taip pat aptartas klubo aprangos klausimas, jau netrukus kariai galės pasipuošti naujomis striukėmis, sparčiai juda ir kiti aprangos klausimai. Kiekvienam nariui įteikta nauja aprangos detalė – klubo simbolika papuošta kaklo mova.

Giedrius Daugmaudis
1

2

3

4

5

0 RAŠYTI KOMENTARĄ

Parašykite mums komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *