/ Bėgimai užsienyje / Velniškas Šviesos karys

Velniškas Šviesos karys

admin on 2014 rugsėjo 16 - 9:59 Bėgimai užsienyje, Šviesos kariai

Gediminas Grinius bėgioti pradėjo prieš 10 metų ir, jo teigimu, „tai tapo liga, kuria stengiuosi užkrėsti ir kitus“. Šiuo metu Gediminas pirmenybę skiria bėgimui bekele, kalnuotomis vietovėmis.

Šviesos karių klubo nariu tapo 2009 metais ir buvo vienu iš stipriausių klubo narių. Gyvenimas susiklostė taip, kad Gediminui su šeima teko išvykti iš Lietuvos ir šiuo metu jis gyvena Lenkijoje. Šalis gerokai didesnė nei Lietuva, todėl ten lengviau siekti rezultatų. Šiuo metu Gediminas Grinius yra tik mėgėjas, kuriam labai puikiai sekasi ultra-trail bėgimuose. Tačiau jis norėtų rasti rėmėjų, pasiekti dar geresnių rezultatų ir tapti profesionalu. Jo troškimas, kad hobis virstų pagrindiniu pragyvenimo šaltiniu.

Šiais metais Gediminas Grinius dalyvavo keliuose dideliuose bėgimuose, kuriuose jam puikiai sekėsi. Daugiausiai laiko ir pastangų šiemet jis skyrė „Ultra-Trail World Tour“. Šių bėgimų reitinge Gediminas užima 2-ą vietą. Sezonas baigsis po dar vienų varžybų, tuomet ir paaiškės galutinės dalyvių pozicijos.

Žinoma, sezono metu Gediminas, kaip ir daugelis sportininkų, turi vieną pagrindinį tikslą – sudalyvauti numatytose varžybose. Tačiau pasiruošimo etape nepraleidžia progos dalyvauti ir mažesnės reikšmės varžybose, bet jos tampa labiau tikslingomis, sunkiomis treniruotėmis, nei rimtų pasiekimų siekiais.

Šį sezoną puikiai pasirodydamas varžybose Gediminas Grinius sulaukė įdomaus pasiūlymo – dalyvauti paskutinėse serijos varžybose La Diagonale des Fous., Varžybos yra organizuojamos egzotiškoje Reunion saloje, esančios netoli Mauricijaus salos Indijos vandenyne. Kelionė į tokias egzotiškas vietas brangiai kainuoja (bėgimas bus spalio 23-26 dienomis. Bilietas  į abi puses kainuoja apie 4000lt. ir gyvenimas apie 2000lt ), todėl pasiūlymo greičiausiai teks atsisakyti. Gediminas vis dar ieško rėmėjų, bet deja kol kas nesėkmingai. Lietuvoje kalnų sportas nėra labai populiarus. Todėl visi Gedimino Griniaus pasiekimai labiau vertinami ne Tėvynėje, o užsienyje.

Kaip ir kiekvienas sportas, ultra-trail varžybos reikalauja ne tik fizinio pasirengimo. Norint pasiekti gerų rezultatų, labai svarbu turėti tinkamą įrangą ir avalynę. Visa reikiama įranga Gediminą Grinių aprūpina INOV8. Tai Lenkijos distributoriai, kurių teikiamos aprangos ir avalynės pagalba Gediminas gali siekti vis geresnių rezultatų.

Kiekvienam sportininkui siekti rezultatų taip pat padeda subalansuota mityba. Gediminas yra vegetaras, jis visuomet stengiasi galvoti, ką deda į burną. Jam patinka įvairus maistas, kuris tampa pagrindiniu energijos šaltiniu tiek bėgant, tiek atstatant jėgas po varžybų. Maisto papildams daugiausia dėmesio skiria varžybų sezono metu, kai nėra pakankamai laiko skirti visaverčio maisto ruošimui. Tačiau pasibaigus sezonui Gediminas pirmenybę skiria natūraliam maistui, o ne chemijai.

 

 

0 RAŠYTI KOMENTARĄ

Parašykite mums komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *