/ Klubo pasiekimai / Sportiškas paskutinysis vasaros savaitgalis

Sportiškas paskutinysis vasaros savaitgalis

admin on 2014 rugsėjo 2 - 13:42 Klubo pasiekimai, Lietuvos bėgimai, Šviesos kariai

Praėjęs savaitgalis buvo paskutiniuoju šių metų vasaros savaitgaliu. Kiekvienas savaip stengėsi pažymėti šias dienas. Vieni mėgavosi puikiu oru. Kiti išbandė save Panevėžyje vykusiose triatlono varžybose „Half Iron Man“. Šiame renginyje dalyvavo ir keletas Šviesos karių klubo atstovų. Galime pasidžiaugti, kad visi klubiečiai, dalyvavę šiame triatlone, jį įveikė.

Triatlono varžybas sudarė – 1,9km plaukimas, 90km dviračiu, 20,6km bėgimas.

Panevėžyje vykusiame triatlone dalyvavo: Jurij Dorofejev, Rimantas Butkevičius, Tadas Milašius ir Leonas Jasevičius, kuris pakeitė Audrių Jaraminą.

Jurij Dorofejev ir Rimantas Butkevičius savo grupėse užėmė trečias vietas. Jurijus triatloną įveikė per 5:15:07. Rimantas trasą įveikė per 5:34:31. Leonas ir Tadas atitinkamai liko šeštuoju ir septintuoju savo grupėje įveikę „Half Iron Man“ triatloną.

Džiaugamės ir Šviesos karių klubo drauge Migle Mačionyte, kuri ne tik išdrįso sudalyvauti šiose varžybose, bet jas įveikė per 5:57:56 ir savo grupėje užėmė 2-ąją vietą.