/ Lietuvos bėgimai / Rugsėjo 6 d. vyks Vichy Utenos bėgimas

Rugsėjo 6 d. vyks Vichy Utenos bėgimas

admin on 2014 rugpjūčio 28 - 11:37 Lietuvos bėgimai

Kiekvieną rudenį, pirmąjį rugsėjo savaitgalį, Utenoje vyksta nepaprasta miesto šventė – miesto vardo paminėjimas rašytiniuose šaltiniuose. Šiemet, minint šią progą antrąkart organizuojamas Vichy Utenos bėgimas.

Vichy Utenos bėgimo tikslas – skatinti žmonių fizinį aktyvumą, socialinį bendradarbiavimą, formuoti sveikos gyvensenos tradicijas. Siūlome ne tik išbandyti savo jėgas varžantis bėgimo rungtyse, bet ateiti palaikyti bėgančiųjų – savo draugų ar šeimos narių, ir linksmai praleisti sekmadienio popietę kartu.

Visus norinčius išbandyti savo jėgas ir pasivaržyti tarpusavyje Lietuvos bėgimo taurė rugsėjo 6 d. kviečia į Uteną. Kiekvienas norintis dalyvauti bėgime turės galimybę rinktis vieną iš kelių bėgimo distancijų. Įskaitinė Lietuvos bėgimo taurės distancija bus 10 km bėgimas. Norintys bėgti trumpesnę distanciją kviečiami registruotis į 5 km bėgimą arba 2 x 5 km estafetinį bėgimą. Čia galite registruotis į Vichy Utenos bėgimą.

Kaip ir kituose Lietuvos bėgimo taurės etapuose, Vichy Utenos bėgime bus organizuojama Asics loterija. Kiekvienas bėgimui registruotas dalyvis, gavęs dalyvio numerį turės galimybę laimėti Asics įsteigtus prizus. Šios loterijos bilietais bus laikomi registruotų dalyvių bėgimo numeriai. Po bėgimo dalyviai kviečiami neišsiskirstyti ir neišmesti savo bėgimo numerių. Suteikite sau progą dalyvauti ir laimėti Asics loterijoje.

Nuo pirmadienio, rugsėjo 1 d., dalyvių registracijos mokesčiai didės, taigi kviečiame jungtis dabar.

Vichy Utenos bėgimo dalyvių mokesčiai:

07.21-08.31 09.01-09.05 09.06
10 km 15 Lt 20 Lt 25 Lt
5 km 10 Lt 15 Lt 20 Lt
Estafė 2×5 km 30 Lt 40 Lt 70 Lt
5 km fun run* nemokamai* nemokamai* nemokamai*

*Dalyvaujantys fun run 5 km bėgime nebus įtraukiami į bendrą bėgančių dalyvių suvestinę ir jų bėgimo laikas nebus matuojamas.

0 RAŠYTI KOMENTARĄ

Parašykite mums komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *