/ Uncategorized / Šviesos kariai kituose sporto renginiuose

Šviesos kariai kituose sporto renginiuose

admin on 2014 rugpjūčio 26 - 17:58 Uncategorized

Šviesos karių „Extreme“ bėgimas buvo palyginti mažas renginukas ir ne visi klubiečiai galėjo sudalyvauti bėgime, nes rugpjūčio 22-24 d. vyko dar keletas renginių, kuriuose dalyvavo klubo nariai.

Penktadienį, rugpjūčio 22 d.,  startavo jau tradiciniu tapęs Baltijos kelio 25 metų jubiliejui paminėti XXIII estafetinis bėgimas „Baltijos kelias“ (Vilnius–Ryga–Talinas), kuriame klubo garbę gynė Povilas Ramoška.

Šeštadienį vyko dar keletas sporto renginių:

Rugpjūčio 23 d.  vyko bėgimo miško takais varžybos „Bėgimas aplink Asvejos ežerą“. Bėgikai buvo sukviesti išbandyti save apibėgant ilgiausią Lietuvos ežerą. Dalyviams buvo siūloma keletas bėgimo distancijų – 10 km, 30 km ir 55 km. Šiame bėgime dalyvavo klubiečiai Darius Daunoravičius ir Vidmantas Ložys. Darius 30 km distanciją įveikė per 3:17:27. Vidmantas ryžosi įveikti ilgiausią distanciją. 55 km Vidmantas įveikė per 6:03:17.

Klubietis Rimantas Butkevičius šeštadienį dalyvavo Nemenčinės triatlono varžybose. Rimantas pasirinko ilgąją distanciją ir ją įveikęs per 02:45:42.9 užėmė 8-tą vietą.

Naktiniame Nike moterų bėgime taip pat dalyvavo keletas Šviesos karių atstovių. Ramunė Matiukaitė 5 km distanciją įveikė per 0:23:17. Jurgita Turulienė moterų bėgimo trasą įveikė per 0:24:55.

Sekmadienį, rugpjūčio 24 d., vyko velomaratonas. Jame dalyvavo Šviesos karys Jurij Dorofejev. Jis 50 km distanciją dviračiu įveikė per 1:23:15.57 ir buvo 87-tuoju iš 315 dviratininkų. Šios varžybos Jurijui buvo apšilimas prieš Šviesos karių klubo organizuojamas „Extreme“ bėgimo varžybas.
Rimantui ir Jurijui savaitgalio startai buvo generalinė repeticija prieš kitą savaitę Panevėžyje vyksiantį Vidmanto Urbono organizuojamą „Half iron man“ triatlono varžybas, kurias sudaro: 1,93 km – plaukti, 90,125 km – dviratis, ir 21,098 km – bėgimas.