/ Uncategorized / Šviesos karys Aidas Ardzijauskas meta iššūkį žmogaus galimybėms

Šviesos karys Aidas Ardzijauskas meta iššūkį žmogaus galimybėms

admin on 2014 birželio 3 - 12:19 Uncategorized

Praėjusią savaitę vyko „Šviesos karių“ susitikimas. Kaip ir kiekvieno susitikimo metu – turėjome svečią. Šį kartą visi susirinkome, kad susipažintumėme su klubiečio Aido Ardzijausko planais bėgant įveikti Šiaurės Ameriką.

Bėgimo entuziastų „Šviesos kariai“ klubo narys Aidas Ardzijauskas yra ugniagesys gelbėtojas, apibėgęs Gibraltarą, Vatikaną, Lietuvą. Jis įveikęs 3500 kilometrų savo bėgimu apjuosė Baltijos jūrą. Dabar Aidas meta dar vieną iššūkį žmogaus galimybėms ir siekia įgyvendinti savo svajonę – perbėgti Šiaurės Amerikos žemyną nuo vienos Jungtinių Amerikos valstijų pakrantės iki kitos ir įveikti daugiau nei 5000 km maršrutą nuo Los Andželo iki Niujorko.

Startas 2014 metų birželio 19 dieną, Los Andželas

Los Angeles (LA), Arizona (AZ), New Mexico (MN), Oklahoma (OK), Missouri (MO), Illinois (IL), Indiana (IN), Ohio (OH), Pennsylvania (PA), Maryland (MD) and New York (NY)

Finišas 2014 metų rugpjūčio 27 dieną, Niujorkas

„Šviesos karių“ klubas palaikydamas šį entuziastingą bėgiką, siekia prisidėti prie mesto iššūkio sėkmės ir padėti Aidui suburti kuo didesnę palaikymo komandą, kad jam pavyktų sklandžiai įgyvendinti savo svajonę. Šviesos karių susirinkimo metu buvo nutarta, kad klubas Aidui skiria simbolinę 1000 Lt paramą ir ragina kiekvieną klubietį asmeniškai prisidėti prie Aido žygio per legendinį Route 66. Visus Aido Ardzijausko nuotykius, nubėgtą atstumą ir tai, kaip jam sekasi galėsite sekti www.sviesoskariai.lt interneto svetainėje. Be to, kiekvienas norintis prisidėti prie Aido sėkmės, gali paremti jį:

  • Pinigais (sąskaita paramai LT07 7044 0000 7362 6467);
  • Suteikdami kemperius;
  • Nakvynės galimybe;
  • Maistu;
  • Vandeniu;
  • Internetu;
  • Savo dalyvavimu bėgime kartu su Aidu ne tik Amerikoje, tačiau ir Lietuvoje (tam tikro atstumo bėgimas kartu, Aido palaikymas ne tik realiai, bet ir virtualiai sekant jo kelionę!)

Kiekvienoje valstijoje ir kiekviename mieste visi bėgimo mėgėjai turės galimybę ne tik bėgti šalia Aido ir taip prisidėti prie bėgimo nuo Los Andželo iki Niujorko, bet ir savanoriauti projekto metu (Registruokitės: volunteers@echolifestyle.com).

 

Norintiems prisidėti tereikia su mumis susisiekti ir visą informaciją pateiksime smulkiau!

Aidas Ardzijauskas

Tel.nr. +370 698 09044

E-mail: aidas.running.club@gmail.com

 

Projekto koordinatorius

Bėgimo klubas “Šviesos kariai”

Tel.nr. +370 610 00795

E-mail: info@sviesoskariai.lt

Sąskaita paramai:

LT07 7044 0000 7362 6467

Oficiali svetainė

www.EchoLifestyle.com

0 RAŠYTI KOMENTARĄ

Parašykite mums komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *